On-Line Home Boudewijn Adressenboekje 2002-2003

Druk op "Ctrl + F", en typ de naam/kamernummer/studierichting ... etc. in om te zoeken.

Kamer Achternaam Voornaam Woonplaats Studierichting Jaar
101
102
103
104 Onyango Sebastian Ochieng Gent aquaculture 1st year Master Degree
105
106 Enriquez Gonzalez Judit Zamora, Spain Food science and technology
107
108 Provost Chris Haaltert Farmacie 3e proef
109
110 Beccaro Stefano Selvazzanod (Padova), Italy Political Science
111
112
113 Navarro Nausia Cristina San Adrian,Navarra, Espana Food science and technology
114 Maes Els Zele Farmacie 1e proef
115
116 Martinez Pastor Josefina León, Spain Food Science and Technology 5th year
117
118 Beek Josine Roermond Diergeneeskunde 1e kan
119
120
121
122
123 François Liesbet Ternat Logopedie en audiologie 2e kan
124
125
126
127 Van Neste Wim Ledegem Psychologie 3e lic
128 Droshout  Ingeborg Lochristi Farmacie 3e proef
129
130
131
132
201
202
203
204 Desmet Evi Dentergem TEW  2e kan
205
206
207
208
209 Cornelissen Els Peer Diergeneeskunde (optie onderzoek) 3e proef
210 Malysse Ineke Wevelgem Psychologie 1e kan
211
212
213
214 Van Otten Stefan Turnhout Burgerlijk ingenieur 2e kan
215 Roels Kim Beerse Diergeneeskunde 1e kan
216
217 Deschepper Mieke Roeselare Informatica (optie numerieke) 1e lic
218
219
220
221
222
223
224 Nkurunziza Pétronille advanced agricultural development
225
226
227
228
229
230
231 De Baerdemaecker Kenny Assenede politieke wetenschappen 2e kan
232
301 Ianer Barria Cadenas leon (Spanje) Agronomic engineer
302 Miovilovich Alexia Roma (Italy) Architeture
303 Järvinen Sari Helsinki (Finland) Agriculture economics
304
305
306 Huynh Thomh Toi Vietnam Agriculture 1st year
307 Nguyen Dieu Linh Vietnam Agriculture
308
309
310 Leivonen Anne Monninkyla (Finland) Agricultural economics 5th year
311 Heynsens Valerie Eeklo Criminologie 1e kan
312 Tudayan Rachel Benguet (Philippines) Nematology 1st year
313
314
315
316 Marco Enzo Silvestre Giugliano (Italy) Economics & Busyness andministration 4th year
317 Gonzales Cercirly Davao del Norte (Philippines) nematology 1st year
318 Bassa Corné Hei - en Boeicop (Nederland) diergeneeskunde 1e kan
319
320
321 Du Preez Caroline Upington (South Africa) Nematology Master degree
322
323
324 Obiudoh Chioma Fegge Onitsha (Nigeria) nematology master degree
325
326
327 Travascio Antonio Napoli (Italy) Economics & Busyness andministration 4th year
328 De Trucco Antonio Foggia (Italy) Computer science 4th year
329
330
331
332 Trindade Mario Barreir (Portugal) Advanced Studies environmental Geotechnics
401 Lemmens Maarten Antwerpen Informatica 1e kan
402 Van der Straeten Bart Merchtem Bio-ingenieur 2e kan
403
404
405
406 Raps Filip Genk-Bokrijk applied microbial systematics Master degree
407 Costa Maria Helena Nogueira (Braga, Portugal) Medicine 6th year
408 Herfs Robby Dilsen-Stokkem
409
410 Mele Mattia Ciriè (Italy) Architecture 3rd year
411
412 Vandermeiren Jo-Ann Kampenhout Diergeneeskunde 2e kan
413 Kiotywayo Vhukile Harare (Zimbabwe) Nematology 1st year
414 De Hauwere Veerle Kieldrecht Bio-ingenieur (cel-en genbiotechnologie) 2e proef
415 Savels Maarten Brugge Geschiedenis 2e lic
416 Kast 1 Schakel Gent switchboard 1e kan
417 Mukuka John Chilanga (Zambia) Nematology Master degree
418 Goudsmedt Francis Blankenberge Geneeskunde 1e kan
419 Bourlez Karen Geraardsbergen Biomedische wetenschappen 1e kan
420 De Hauwere Annelies Kieldrecht Geologie 2e kan
421 Callewaert Sophie Kortemark Economie 2e kan
422 Dochy Emmelie Zarren Farmacie 2e proef
423 Gigliuto Daniela S. Antonio (Italy) Foreign Languages & Literature 3rd year
424
425
426
427
428
429 Grootaert Charlotte Aalst Bio-ingenieur (scheikunde) 1e proef
430
431
432 Kast 2 Schakel Gent switchboard 1e kan
501
502
503
504
505
506 Verschueren Kim Berlaar maatsch werk 1e kan
507
508 Laporte Gregory Harelbeke rechten 1e kan
509
510
511
512
513 de pauw Kristof herzele Politieke wetenschappen 2e kan
514 De Sitter Thomas Lebbeke geneeskunde 1e kan
515
516
517 Vandenbussche Evelien Roeselare moraalwtsch 2e kan
518 Latifi Sepideh
519 Vercruysse Björn Knokke-Heist germaanse 2e kan
520
521
522
523 Buysse  Femke Zelzate germaanse 2e kan
524 Decapmaker Tine Roeselare logopedie 1e kan
525 Van den Berg Jeen Beveren bio-ingen 1e kan
526
527
528
529 Vitt Jelger Oedelem rechten 2e kan
530 Cannizzaro Francesco Sicily/Italy political science 3rd year
531
532
601
602
603
604 Humberg Adam archeologie 1e lic
605
606 Moratinos Monica Valladolid (Spain) law
607
608 Svarez Aida Obiedo Asturias (Spain) psychology
609 Schoumacker Floor Hulst (nl) criminologie 1e lic
610 Vandewaetere Kim Torhout diergeneeskunde 1e kan
611 Ngoc Pmiioc Nguyen aquaculture
612 Steylemans Niki Vilvoorde criminologie 1e kan
613 Van Lierde Yannick Geraardsbergen geschiedenis 1e kan
614 Vanparys Bram Nieuwpoort aanv. opl. economie 
615 Stuyts Joke Halle-Zoersel sociale agogiek 2e lic
616 Esparza Baigorri Teresa Lodosa (Navarra) Spain psychology 2e lic
617 Monincx Hubert Bussum (nl) diergeneeskunde 1e kan
618 Lingier Wouter Westmalle klassieke filologie 1e lic
619
620
621 Aelbrecht Pieter Buggenhout burgelijk ingenieur 1e proef
622
623 Cardenes Ana law 2e lic
624
625
626 Mumbolomena Arthur Lobelia (Zambia) aquaculture
627
628
629
630
631
632
701 José Maria Martin Bobis italy Electronic engineering
702 De Ceulaerde Luk Brecht Criminologie 1e kan
703 Desmet Hannelore Wevelgem Farmacie 1e kan
704
705 Garmendia David Burgos, Spain Electronic engineering
706 Pagano Rafaella Torino, Italy Architectur
707 Verminnen Kristel Willebroek bio-ingenieur cel- en gebiotechnologie 3e proef
708 Vandekendelaere Sarah Roeselare Burgerlijk ingenieur natuurkunde 2e kan
709 Vandenbulcke Jeroen Kortrijk Kindertandheelkunde & bijzondere tandheelkunde
710 Bellens Bart Bouchout burgerlijk ingenieur-architect 1e proef
711
712 Covemacker Adeline Zonnebeke Geneeskunde 1e kan
713 Demeke Woldemariam Kinfachew Ethiopia Complementary studies in food science and nutricion
714
715 Vermander Els Meerbeke Politieke wetenschappen 1e lic
716
717
718
719 Crame Donovan Zottegem Internationale betrekkingen 2e lic
720 Devos Evy Zonhoven Biomedische wetenschappen 1e kan
721
722 Deridder Annelies Zelzate Burgerlijk ingenieur  2e kan
723 Van Riebeke Dieter Gistel Geschiedenis 1e lic
724 Lepez Trees Kruisbergen Bio-medische wetenschappen 1e kan
725
726
727
728
729
730 Knudde Sophie Brugge Medisch-sociale wetenschappen 1e kan
731 Cabauatan Tito Atulayan Sur, Tuguegarao city / Phillipines ITP on dairy technology
732 Kerr Jamie Blackwood, Lanarkshire / Scotland law 3rd Year
801
802 Verfaillie Karen Zonnebeke Burgerlijk ingenieur - bouwkunde 2e kan
803
804
805 Mus Manu Middelburg Pol & Soc 2e Lic
806 Lefebvre Evelien Diksmuide Logopedie en audiologie 1e kan
807
808 Vandekerckhove Maarten Jabbeke aggregaat + thesis
809 Broos Lindsey Tielt-Winge diergeneeskunde 1e kan
810 Van der Linden Inge Sint-Niklaas biologie 2e kan
811 Lambrechts Annelies Berchem rechten 1e kan
812
813 Poppe Hanne Zelzate pol. & soc. Optie communicatiewetenschappen 2e kan
814 Vanhove Katrien Merelbeke Geografie, optie geografie 1e lic
815 lovenweert audrey alsemberg diergeneeskunde 2e kan
816
817 Kerckvoorde Lien Aalter geneeskunde 1e kan
818 Ceulemans Annick Boechout audiologie 1e lic
819
820 Verplancke Wendy Roeselare TEW 1e kan
821
822
823 Deconinck Wouter Leffinge Burg-natuurkundig Ir. 3e proef
824
825 Cherlet Sofie Sijsele Geneeskunde 2e kan
826
827
828
829 Jacobs Carolien Buggenhout Pedagogiek (iaj 1e lic. Onderwijspedagogiek) 2e kan
830
831
832 Lips Yannick Oostduinkerke Burgerlijk ingenieur 1e kan
901 Ooms Geert Geel Biologie -Plantkunde 2de lic
902 Hallez Hans Izegem burgerlijk ingenieur 3de proef
903 Porters Nathalie Putte diergeneeskunde 1ste kan
904 Williams Serina Gravel Tennisologie doctoraat
905 Buytaert Jesse Zwijndrecht geologie 1ste kan
906 Adamo Sémi Zaventem grafzerkkunde al drie jaar
907 Baré Julie Halle Diergeneeskunde 1ste proef
908 Baré Sophie Halle Geschiedenis 2de lic
909 De Jaegere Veerle Hulste-Harelbeke psychologie 1ste kan
910 Paulet Elisabeth Limoux (France) Food nutrition last year
911 Wangtang Cheng Vietnam napalmologie last year
912 Marrero Marta Spanje diergeneeskunde last year
913 Neel Crimi Borgerhout Diefstal-en oplichtingstechnieken 4de proef
914 Paard Sophie hasselt diergeneeskunde 1ste proef
915 Novotny Pavel BEERvelde anale penetratietechnieken postdoctoraat
916 De Brul Johanna Brugge burgerlijk ingenieur 1ste kan
917 Verheyen Allessandra Spanje Pestologie 3de kan
918 Ete Nini Sophie Bocholt diergeneeskunde 3de kan
919 Bogaerts Peter Heist-op-den-berg Biomedische wetenschappen 1ste lic
920 Jeanetcat Pedro AARSschot homologie 2de kan
921 Quintelier Raf Buggenhout burgerlijk ingenieur 2de kan
922 Castro Lopez Ruben José Almeria(Spain) economics 5th
923 Julius César Spanje cementwerptechnieken 5th
924 Woldemariam Teketel Tewodros Ethiopia ?? 1year
925 Quintelier Els Buggenhout bio-ingenieur 1ste kan
926 Cools Steven Meerhout diergeneeskunde 3de kan
927 Seut Violetta Spanje seutologie 1ste kan
928 Mussolini Farina Italië Verloskunde last year
929 Quintelier Jan Buggenhout AILO
930 Vermeulen Joske Schoten Telefoniste Spesjaal jaor
931 Quintelier Tom Buggenhout bio-ingenieur : milieutechnologie 3de proef
932 Castro  Fidel Cuba cocainesmokkelaar last year
1001 Van der Steichel Antoon Stekene Marketing Analysis
1002
1003
1004 Van de Putte Jan Asse Bio-ingenieur 1e kan
1005 Van der Steichel David Stekene Bio-ingenieur 1e kan
1006 Van Dycke Annelies Sint-Michiels Geneeskunde 2e proef
1007
1008 Mahieu Pieter Avelgem GAS Bedrijfseconomie AILO lichamelijke opvoeding
1009 Van Evercooren Lien Lille Psychologie 2e lic
1010
1011 Deschepper Griet Roeselare Geneeskunde 1e proef
1012
1013 De Clippele Ine Semmerzake Klinische Psychologie 2e lic
1014 Liu Yifei China Economie
1015
1016
1017 Van Dyck Kristof Schilde Diergeneeskunde 2e proef
1018
1019 Van den Broek Korneel Steendorp Burgerlijk Natuurkundig Ingenieur 3e proef
1020 Bakunaukize Charles Burundi Physical Land Resources 1st year
1021 Morias Olivier Leuven
1022
1023 Van den Broek Pieter Steendorp Pol & Soc 1e kan
1024
1025
1026
1027 Jimba Samuel Akakana, Bassa LGA M&Sc. Pysical Land Resources
1028 Pottie Davinia Gullegem Revalidatiewetenschappen en Kinesitherapie 1e kan
1029 Descheemaeker Karen Oostrozebeke Klinische Psychologie 1e lic
1030 Huyge Gwen Zottegem Milieutechnologie 3e proef
1031
1032
1101 Ihab Lothy Ihab Caïro - Egypt physical landresources 1st year Master degree
1102
1103 Andrews Opoku Nkawkaweir - Ghana Physical land resources 1st year Master degree
1104 Speder Bruno Deurne bio-ingenieur 1e kan
1105 villez kris lendelede bio-ingenieur 3e proef
1106 de Raho Luca Padova - Italy agricultural science 5th year
1107
1108
1109
1110 Spaenhoven Vicky Kemzeke logopedie en audiologie, optie logopedie 1e lic
1111 Vancraeyveld Pieter Kuurne natuurkunde 1e kan
1112 Carlier Ansgar Kortrijk oosterse talen 2e kan
1113 Callens Greet Bavikhove klinische psychologie 3e lic
1114 Van den Berghe Leen economische wetenschappen 2e kan
1115
1116
1117 Pycke Tom Oudenaarde informatica 1e lic
1118 Vanhoudt Arne Hasselt dierengeneeskunde 1e kan
1119 Lopez Eduardo Madrid - Spain agronomy 5th year
1120 Staal Karin s -Heerhendrikskinderen - Nederland dierengeneeskunde 1e kan
1121 Willem Jan Moerbeke-Waas informatica 1e lic
1122 Staes Saskia Germaanse (Engels-Duits) 1e kan
1123 El Boutayibi Saïda Antwerpen rechten 1e lic
1124 van Laar Simon Achterberg diergeneeskunde 3e kan
1125 Cauwe Hanne Assebroek logopedie & audiologie 1e kan
1126 Le Mins Thang Hanoi - Vietnam Chemistry 2000 - 2004
1127 Moortgat Nele Schelle pol&soc 1e kan
1128 Vlemincx Melissa Borsbeek criminologie 1e lic
1129 Diels Sofie Merksem criminologie 1e lic
1130
1131 Tesfa Kelemewerk Tegegn Addis Ababa - Ethiopia Physical land resources 2nd year
1132
1201 Ionita Marcel Bucharest(romania) medicine
1202 De Breuker Dieter Wijnegem geografie 2e lic
1203 Lannoo Els Oedelem rechten 3e lic
1204
1205 Vergult Dieter Ruisbroek geschiedenis 1e kan
1206 De Jong Ellen Zandvoorde - Oostende diergeneeskunde 1e kan
1207 Droshout Tine Lochristi farmacie 1e kan
1208
1209 Van Rompuy Thibaut Gistel burgelijk natuurkundig ingenieur 3e proef
1210 Cherlet Jan Sijsele burgerlijk bouwkundig ingenieur 2e proef
1211 Vergaert An Heusde geneeskunde 5e
1212 Frijlink Michel Maldegem aanvullende opleiding ontwikkelingssamenwerking
1213 Van Regenmortel Ilse Reet geologie 1e lic
1214 Danneels Kristien Zuienkerke specialisatie ziekenhuisapotheker
1215 Mukalay Muamba Joseph Lubumbashi (congo) physical land resources 1st year
1216
1217
1218 Rosseneu Marie-Elisabeth St-Gillis Waas Revalidatiewetenschappen en Kinesitherapie 1e lic
1219 Demaerel Bjorn Proven (Poperinge) bio-ingenieur land- en bosbeheer 1e proef
1220
1221 Peene Sophie Maldegem-Donk pedagogische wetenschappen 2e kan
1222
1223 Schokaert Sofie Oostakker biomedische wetenschappen 1e kan
1224 Aerts Kevin Erembodegem (Aalst) psychologie 1e kan
1225
1226
1227 Kajih Luma MSc environmental sanitation
1228
1229 Dobosová Viera Kosice (slovac repuplic) business administration 5th year
1230
1231
1232 Lambreghts Randy biochemie 1e lic
1301 Villar Ortiz Rosa Cuautitlan Izcalli, Mexico Environmental Sanitation 2nd Year Master Degree
1302 Tran Thien Hanoi Capital, Vietnam physical land resources 1st year Master Degree
1303 Vanbiervliet Alice Braine-Le-Château diergeneeskunde 1e kan
1304 Bremeesch Ymke Dendermonde lichamelijke opvoeding 1e kan
1305 Bol Mélissa Kluisbergen biomedische en klinische ingenieurstechnieken 1e kan
1306 Gotting Catherine Mechelen geschiedenis 2e kan
1307 Kabera Anita biomedische wetenschappen 1e kan
1308 /
1309 Dauwe Caroline Kortrijk geneeskunde 1e kan
1310 /
1311 Meersschaert Stephanie Stekene klassieke filologie 1e kan
1312 Verdonck Karel-Lodewijk Antwerpen wis- en natuurkunde 1e kan
1313 Bossaer Kitty Denderhoutem burgerlijk materiaalkundig ingenieur 3e proef
1314 Vercauteren Annelies Lokeren bio-ingenieur (cel en gen) 2e proef
1315 Bossuyt Katrien Putte lichamelijke opvoeding 1e kan
1316 Van Rie Jules Maldegem burgerlijk ingenieur 2e proef
1317 Ceulemans Carine Boechout pedagogische wetenschappen 1e kan
1318 Somarakis George Gent physical land resources
1319 Vanloocke Sam Ingelmunster burgerlijk ingenieur 1e kan
1320 Md. Romij Uddin Md. Romij Physical Land Resources 2nd Year Master Degree
1321 Licko Peter Bratislava, Slovakia economie 5th year
1322 Depestele Veerle St. Amandsberg wiskunde 2e lic
1323 Volayakantna Vithorana Perzdeniye, Sri Lanka Physicacal Land Resources 1st year Master Degree
1324 Li  Nannan Tianjin China psychologie 1e kan
1325
1326 Linh Tran Ba Dong Thap, Vietnam physical land resources 1st year Master Degree
1327 Kosha Yama informatica 1e kan
1328 Van der Linden Frederik Boekhoute bio-ingenieur 1e kan
1329 Potteau Mieke Maarkedal germaanse talen 2e lic
1330 Nguyen Tam physical land resources
1331 Van der Haegen Jan Sijsele toegepaste economische wetenschappen 1e kan
1332 Xanthakis Epamemondas Chalandri, Athens, Greece chemical engineering 5th year
1401 Taremwa Kanuma Nathan Rwanda Agricultural Development 1st year Master
1402 Geerts Myriam Genk Kinesitherapie 1e kan
1403
1404 Sergeant Margriet Beernem Biomedische 1e kan
1405
1406 Maro Godsteven Peter Moshi(tanzania) Physical Land Resources 1st year Master
1407 Raemdonck Cédric Sint Niklaas Bio-Ingenieur 1e kan
1408 Hoang Hoai Auh Vietnam Physical Land Resources 1st year Master
1409
1410 De Cock Liesbeth Stekene Farmaceutische Wetenschappen 1e kan
1411 martin   Slovakia Economics
1412 Peere Léonie Knokke-Heist Germaanse Talen 1e kan
1413 Bram
1414 Van Damme Delphine Beveren Kinesitherapie 2e kan
1415 Luka Italy
1416
1417
1418 Bossyns Bert Hove Geografie optie geografie 1e lic
1419 Capens Nicolas Sint Niklaas Burgerlijk Ingenieur Computerwetenschappen 2e kan
1420 Blockhuys Stéphanie Sint Niklaas Biomedische 2e kan
1421 Loosvelt Stijn tielt Rechten 2e kan
1422 Loosvelt Lien Tielt  Bio-ingenieur 1e kan
1423 Lemsallah Karima turnhout psychologie 1e kan
1424 Steeman Joris Zele Chemie - Biotechnologie IAJ 2e kan - 1e lic
1425 Thai Lam Phuong Ha Noi (Vietnam) Physical Land Resources
1426 Barthosikova Josephina Slovakia Economics
1427 Stijn Burgerlijk Ingenieur 2e kan
1428 Yusuf Satara Dares Salaam(Tanzania) Food Technology 1st year Master
1429 Beel Koen Anzegem Burgerlijk Ingenieur 1e kan
1430 Dhondt Marijke belsele Politieke wetenschappen 2e kan
1431 Van den Bergh Glenn Wuustwezel Burgerlijk Ingenieur Werktuigkunde-Elektrotechniek IAJ 2e kan - 1e proef
1432 frederix An overpelt geneeskunde 1e proef